TEMEL EĞİTİM SEMPOZYUMU

9. TEMEL EĞİTİM SEMPOZYUMU

Türkiye Özel Okullar Derneği Okul Öncesi Eğitimi ve İlkokul Komisyonu üyelerinin işbirliği ile düzenlenen ve gelenekselleşen IX. Temel Eğitim Sempozyumu (TESİstanbul), 1 Aralık 2018 tarihinde üyemiz Terakki Vakfı Şişli Terakki Özel Okulları ev sahipliğinde gerçekleştirilecektir. Sempozyumla ilgili detaylara Ekim 2018 tarihinde http://temelegitim.tozok.org.tr  adresinde ulaşılabilir.  

 

8. Temel Eğitim Sempozyumu

Türkiye Özel Okullar Derneği Okul Öncesi Eğitimi ve İlkokul Komisyonu üyelerinin işbirliği ile düzenlenecek olan VIII. Temel Eğitim Sempozyumu 2 Aralık 2017 tarihinde üyemiz SAJEV Özel Küçük Prens Okulları Sancaktepe Kampüsü ev sahipliğinde gerçekleştirilmiştir.

 

VI.Temel Eğitim Sempozyumu

Türkiye Özel Okullar Birliği Derneği Okul Öncesi Eğitimi ve İlkokul Komisyonu üyelerimizin işbirliği ile düzenleyeceğimiz VI. Temel Eğitim Sempozyumu’muz 5-6 Aralık 2015 tarihlerinde “Sosyal ve Duygusal Öğrenme” temasıyla, üyemiz Özel Eyüboğlu Koleji evsahipliğinde gerçekleştirilmiştir.

Sempozyum sonuç bildirgesi için tıklayın

5.Temel Eğitim Sempozyumu

Türkiye Özel Okullar Birliği Derneği Okul Öncesi Eğitimi ve İlkokul Komisyonu üyelerimizin işbirliği ile düzenleyeceğimiz 5. Temel Eğitim Sempozyumu’muz 6-7 Aralık 2014 tarihlerinde üyemiz Özel Florya Koleji evsahipliğinde gerçekleştirilecektir. “Eğitim Ekosistemi” başlıklı 5. Temel Eğitim Sempozyumumuzda Bronfenbrenner'in ekosistem teorisine dayanarak mikro-mezo-ekzo-makro seviyelerde öğrencinin ilişkileri ve bu ilişkilerden etkilenişi ele alınacaktır.  Detaylı Bilgi için : Temel Eğitim Sempozyumu Web Sitesi